Αναζήτηση προσφορών για μετακίνηση και διατροφή σχολικής αποστολής Ομαδικών Αθλημάτων Λυκείων ΠΔΕ Πελοποννήσου στο Αργοστόλι Κεφαλονιάς

Ο Διευθυντής της Περιφερειακής Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πελοποννήσου, ζητά την εκδήλωση ενδιαφέροντος από τα ταξιδιωτικά γραφεία – τουριστικές επιχειρήσεις για την μετακίνηση και διατροφή της σχολικής αποστολής Λυκείου Λακωνίας (3ο ΓΕ.Λ. ΣΠΑΡΤΗΣ) στο πλαίσιο των Πανελλήνιων Σχολικών Αγώνων Ομαδικών Αθλημάτων Λυκείων σχ. έτους 2023-2024 (Γ’ Φάση). Συγκεκριμένα, ζητούνται προσφορές για τη μετακίνηση και διατροφή αποστολής Ομαδικού Αθλήματος Λυκείων, άτομα 13, στο Αργοστόλι Κεφαλονιάς.

Αναλυτικά ζητούνται δύο προσφορές:

1. Μετακίνηση: Σπάρτη- Αργοστόλι (γυμναστήριο Αργοστολίου) και επιστροφή στη Σπάρτη την Τρίτη 12-03-2024.
  2. Διατροφή (σε επιχείρηση εστίασης στο Αργοστόλι Κεφαλονιάς – γεύμα την Τρίτη 12-03-2024)

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν μέχρι σήμερα 11-03-2024 και ώρα 20:00 στο email: grphys@sch.gr.