Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μονοήμερη μαθητική εκδρομή στη ΚΑΛΑΜΑΤΑ του 2ου ΓΕΛ Σπάρτης

Το 2ο ΓΕΛ Σπάρτης προτίθεται να πραγματοποιήσει μονοήμερη μαθητική εκδρομή στη ΚΑΛΑΜΑΤΑ την Παρασκευή, 31 Μαρτίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του 2ου ΓΕΛ Σπάρτης προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μονοήμερης μαθητικής εκδρομής.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε τη Δευτέρα 20 Μαρτίου 2023, και ώρα 9:00 π.μ. μόνο μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Το άνοιγμα των προσφορών θα  πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα, Δευτέρα 20 Μαρτίου 2023 και ώρα 9:30 π.μ.