Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διδακτική επίσκεψη στη ΝΕΑΠΟΛΗ του Γυμνασίου Ελαφονήσου

Το Γυμνάσιο Ελαφονήσου με πρ. Α’ Λ.Τ. προτίθεται να πραγματοποιήσει διδακτική επίσκεψη στη ΝΕΑΠΟΛΗ την Πέμπτη 30 Μαρτίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Γυμνασίου Ελαφονήσου με πρ. Α’ Λ.Τ. προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της διδακτικής επίσκεψης.

Οι ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ που θα παραδοθούν ιδιοχείρως στο Σχολείο ή θα αποσταλούν ταχυδρομικά στην διεύθυνση του Σχολείου μέχρι την Πέμπτη 23 Μαρτίου 2023 και ώρα 12:00, όπου θα ανοιχτούν στο γραφείου της Διεύθυνσης του σχολείου μας.