Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στην ΑΘΗΝΑ του Γυμνασίου Ελαφονήσου

Το Γυμνάσιο Ελαφονήσου με πρ. Α’   Λυκ. Τάξη προτίθεται να πραγματοποιήσει τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στην ΑΘΗΝΑ, από Τετάρτη 26 Απριλίου έως και Παρασκευή 28 Απριλίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Γυμνασίου Ελαφονήσου με πρ. Α’   Λυκ. Τάξη προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης.

Τα ενδιαφερόμενα τουριστικά γραφεία να υποβάλλουν ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ που θα παραδοθούν ιδιοχείρως στο Σχολείο ή θα αποσταλούν ταχυδρομικά στην διεύθυνση του Σχολείου μέχρι την Πέμπτη 30 Μαρτίου 2023, και ώρα 12:00 και θα ανοιχτούν την ίδια ημέρα και ώρα στο γραφείο της Διεύθυνση του σχολείου μας.