Επαναπροκήρυξη – Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την επιλογή Διευθυντών/ντριών σε σχολικές μονάδες της ΔΔΕ Λακωνίας

Υπ’ αριθμ. 3522/08-08-2023 Επαναπροκήρυξη – Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την επιλογή Διευθυντών/ντριών στις σχολικές μονάδες της ΔΔΕ Λακωνίας: ΓΕΛ Καστορείου, ΓΕΛ Κροκεών, ΕΠΑΛ Μολάων και ΕΕΕΕΚ Δήμου Ευρώτα

Επαναπροκηρύσσεται η πλήρωση με επιλογή των παρακάτω τεσσάρων (04) θέσεων Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων αρμοδιότητας της ΔΔΕ Λακωνίας και καλούμε τους/τις ενδιαφερόμενους/ες εκπαιδευτικούς που έχουν τα νόμιμα προσόντα και προϋποθέσεις και επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής, να υποβάλουν σχετική αίτηση συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά.

Θέσεις Διευθυντών/Διευθυντριών που προκηρύσσονται:

1. ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  2. ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΟΚΕΩΝ “ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ”
  3. 1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΜΟΛΑΩΝ
  4. ΕΕΕΕΚ ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας (επισυνάπτεται υπόδειγμα) υποβάλλονται:

1. με φυσική παρουσία στη ΔΔΕ Λακωνίας ή
  2. μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση mail@dide.lak.sch.gr

από την Τετάρτη 9 Αυγούστου 2023 έως και τη Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 και ώρα 13:00.

Διαβάστε τα αναλυτικά στοιχεία της πρόσκλησης

Συνημμένα έγγραφα: